Šim līdzeklim pret odiem ir bezvadu tehnoloģija un ir izstrādāts lietotājiem, kuru pagalmu teritorija ir līdz 4000 kvadrātmetru laukums. Šī aizsarglīdzekļa pret odiem darbību var uzsākt ar vienu pogu, ir viegla un ērta montāža.

Mosquito Magnet® Independence līdzeklis pret odiem darbojas ar 4 C baterijām, kuru kalpošana ilgst visu sezonu, tādējādi tai nekādi ārējie barošanas elementi nav nepieciešami. Šī ērtā funkcija ļauj to novietot tālāk no vietas, kur Jūs savā pagalmā uzturaties visvairāk un kur ir izteiktas moskītu atrašānās un vairošanās vietas.

Optimāla rezultāta sasniegšanai, darbiniet šo līdzekli pret odiem 24h diennaktī, 7 dienas nedēļā, lai pārtruktu odu dzīves cikls Jūsu pagalmā. Šis odu slazds sāks darboties nekavējoties ar ievērojamiem rezultātiem jau 7-10 dienās. Pieļaujamais ievērojamu rezultātu laiks ir 4 nedēļas.

Aizsarglīdzekļi pret odiem, lapsenēm, dunduriem, kukaiņiem, insektiem

Izbaudiet dabu, neraizējoties ar lapsenēm un/vai dunduriem

Šīs lamatas ir radītas, lai notvertu šos agresīvos insektus, kas mēdz būt tik ļoti kaitinoši:

  • Dunduri parasti sastopami periodā no maija līdz augustam.
  • Lapsenes parasti sastopamas augustā un septembrī.

Mosquito Magnet līdzeklis pret odiem ir pirmā ražotā ierīce odu un citu asins sūcošu insektu notveršanā, kura izmanto oglekļa dioksīdu un propānu komerciālai patērētāju izmantošanai. Šim līdzeklim pret odiem ir patentēta pretplūsmas tehnoloģija, kura rada precīzu daudzumu oglekļa dioksīdam, siltumam un mitrumam, tādējādi atdarinot cilvēka izelpu, vienlaicīgi iesūcot insektus slazdā un neļaujot tiem izkļūt ārā no tā.

Optimāla rezultāta sasniegšanai odu magnēts tiek darbināts 24h/7dienas nedēļa, lai pārtrauktu odu vairošanās ciklu jūsu pagalmā, notverot odu mātītes, kuras sūc asinis un tādējādi neļaujot tām dēt oliņas un vairoties. Odu magnēts(līdzeklis pret odiem) sāk darboties nekavējoties, ievērojami samazinot asins sūcošu insektu daudzumu jau pirmajās 7-10 dienās. Būtiski odu un citu asins sūcošu insektu skaits samazinās 4-6 nedēļu laikā, saglabājot rezultātu visas sezonas garumā.