Manutti mēbeles
Royal Botania - Beļģu āra luksusa mēbeles

Mēbeles ar vārdu

Trīs beļģu ražotāju mēbeles ar dažadu stilu un vēsturi, bet smalku attieksmi pret vidi, cilvēkiem un laiku. Mēbeles kuras nemaina savu kvalitāti un aktualitāti ilgākā dzives posmā.

Divi gadsimti - Vincent Shepard ar simtgadu vēsturi, Manutti un Royal Botania ar šā gadsimta dvesmu un auru. Iepazīstiet šos fantastiskos mēbeļu ražotājus:

Iepazīsti Manutti mēbeles vairāk ->

Iepazīsti Vincent Sheppard mēbeles vairāk ->

Iepazīsti Royal Botania mēbeles un apgaismojumu ->

Manutti - dzimtas pieredze

Manutti panākumi ir saistīti ar gudru mūsu dibinātāju pieredzes un intuīcijas sajaukumu. Vadītājs Stephane De Winter bija linu pārstrādes uzņēmuma īpašnieka dēls un iemācījies visu, kas no bērnības ir jāzina par audumu un šķiedrām. Viņš sāka savu karjeru kā grāmatvedi, bet viņa šķiedru zināšanas un pārdošanas talants nepalika nepamanīti. Drīz viņš atbildēja par mājas mēbeļu audumu pārdošanu. Viņš pievienojās citam mēbeļu ražotājam un palīdzēja zīmolam iegūt starptautisku ekspozīciju. Tajā laikā Stephane De Winter ievēroja pieaugošo patērētāju pieprasījumu pēc āra mēbelēm un izveidoja savu āra mēbeļu uzņēmumu. Viņš sāka savu ražošanu un āra galdu un mēbeļu tirdzniecību savos vecāku garāžos.

Vai tu zināji?

Nosaukums Manutti ir nods Stephane De Winter dēlam Manu un viņa mīlestība pret izsmalcinātu itāļu pieskārienu.