Avantgarda mēbeļu līderis

Vondom piedāvā mums jaunu sensoro pieredzi, kur krāsas kopā ar faktūrām un formām rada jaunu, unikālu
avangarda atmosfēru. Vondom kolekcijas pamodinās jūsu sajūtas. Dizaineri rūpīgi strādā veidojot izsmalcinātu mākslu un demonstrē tās dabisko skaistumu, katram produktam dodot savu identitāti, lai veidotu mūsdienīgu un avangardisku dizainu. Vandom piedāvājumā ir plašs āra un iekštelpu mēbeļu klāsts, puķu podi, ko ražo rotācijas ar unikālu tehnoloģiju rotācijas tehnikā, kas veido monumentālas, skulpturālas vienības. 

Premium-Outdoor-VONDOM-āra_Mēbeles_jaunumi.jpg
Premium Outdoor VONDOM mēbeles

VONDOM piedāvā vienu no ekskluzīvākajām kolekcijām formas, krāsas un iestrādātajām papildu funkcijām, kā piemēram, apgaismojums. Vondom aicina izbaudīt savu telpu projektēšanu, papildinot to ar Vondom dizaina elementiem, kas padara katru vietu unikālu.

VONDOM ir līderis avangarda āra mēbeļu, puķupodu, lampu un paklāju ražošanā gan ikdienas dzīvē, gan komerciālām vajadzībām. Vondom piedalās pasaules lielākajos gadatirgos un izstādēs, veltot ievērojamas pūles radot unikālus produktus. Vondom produktu izstrādē piedalās daudzu valstu pasaulslaveni dizaineri.

Mums ir visaugstākie kvalitātes standarti dizaina sektorā, kur katrs izstrādātais produkts pieejams gan komerciālai, gan individuālai lietošanai. Mūsu izcilos dizaina paraugus veidojam kopā ar tādiem pasaulslaveniem dizaineriem kā: A-CERO, ARCHIRIVOLTO DESIGN, JAVIER MARISCAL, JMFERRERO, KARIM RASHID, RAMÓN ESTEVE, STEFANO GIOVANNONI,TERESA SAPEY.

PASAULSLAVENI DIZAINA DARBI

Kopā ar viņiem esam izveidojuši Studio Vondom katalogu, kas piedāvā āra mēbeles, apgaismojumu un vienu no pasaules lielākām stādu un ziedu podu kolekcijām.

Premium-Outdoor-vondom-modernas_ara_mebeles.jpg

VONDOM unikālie lielizmēra puķu podi

Vondom Adan puķu pods

Vondom Adan puķu pods

Vondom Blow puķu pods

Vondom Blow puķu pods

Premium_Outdoor_Lielie_Puķu_Podi-Vondom.jpg