Vidroflor dārza akmens skulptūras

Dārzs - mazs vai liels, bagātīgs vai minimālistisks un moderns - tā ir vieta, kur mēs varam atpūsties pēc garām, noslogotām dienām. Dārzs palīdz mums atpūsties, uzlādēt baterijas un atrast jaunu enerģiju kopā ar draugiem un ģimeni - mierā un klusumā.

Vidroflor ir inovatīvs partneris dārza dekorēšanas speciālistiem un ainavu dizaineriem. Kopš 1994. gada ar lielu aizrautību, atdevi un darbu esam izstrādājuši produktus, kas padara šo jūsu vērtīgo vietu vēl skaistāku.

Iedvesmojies no mūsu plašā dārza skulptūru klāsta - no klaskas līdz neparastam vai modernam dizainam, kas izgatavots no laikapstākļiem izturīga akmens, metāla un koka.

Mazais Princis - burvīga skulptūra dārzam

"Šeit ir mans noslēpums. Tas ir ļoti vienkārši - labi redzēt var tikai ar sirdi. Būtiskais ir acīm neredzams."

Antuāns de Sent-Ekziperī

Kurš gan nezina šo slaveno Mazā prinča teicienu?

Šīs un daudzas gudrības no stāsta par Mazo princi parāda, cik dzīve ir vērtīga un ka mums tā jābauda.

Mazajam princim 2021. gadā apritēja 75 gadi! Par godu šim notikumam izveidojām Mazo Princi un viņa Lapsu no lietā akmens!

Sekojiet līdzi jaunumiem, lai redzētu, kādi citi varoņi būs no Antuāna de Sent-Ekziperī slavenās grāmatas!

Mazais Princis Sant de Ekzeperī dāza akmens skulptūra

Mēs rādam dekoratīvo mākslu dārzā

Vidroflor dārza lietā akmens skulptūras

Vidroflor ražo augstas kvalitātes figūras un vides dizaina objektus izmantošanai ārpus telpām - dārzā, balkonā vai terasē.

Vidroflor ir vācu uzņēmums no Lejasreinas, un tas galvenokārt ir saistīts ar visu produktu augsto kvalitāti, ilgmūžību un unikalitāti. Vidroflor jūs neatradīsiet masveidā ražotas preces, bet gan nelielas izlases izstrādājumu sērijas.

Nelielā, bet ļoti kompetentā un pieredzējusī komanda vienmēr meklē jaunus, ekskluzīvus produktus no klasiskās līdz modernajam.

Strādājam tikai ar dabīgiem materiāliem, piemēram, akmeni, betonu, metālu un koku. Mūsu produkti ir attiecīgi ilgmūžīgi. Tie ir izturīgi pret salu, un gaiss un ūdens tiem diez vai var kaitēt.

Trauki uz mājas sliekšņa, kas piepildīti ar krāsainiem ziediem, rūķi no pasaku meža, mājas elfi, jautri troļļi un meža radības vai fejas, kas spēlējas maģiskā dārza stūrī. Neatkarīgi no tā, vai tie ir dzīvespriecīgi vai mistiski pūķi ar vērīgām acīm, kas vēro apkārtni un rūpējas par jūsu drošību, vai drīzāk nostalģiski un romantiski eņģeļi, kas apbur jūsu dārzu -to visu varat atrast Vidroflor. Katru gadu papildināta ar jaunām radošām un unikālām idejām.

Protams, mūsu produkti nav tikai īpašs akcents dārza dizainā – daudzi no tiem lieliski papildinās jūsu mājas vai dzīvokļa iekārtojumu un piešķirs apkārtnei mazliet burvības.

Katrs mūsu produkts ir mākslas darbs, kas pilnveidots līdz mazākajai detaļai!

Vidroflor akmens skulptūru katalogi PDF formātā