Premout Zoya akmens flīzes Stagre kolekcija

Verdevip ražo augstākās kvalitātes iekštelpu un āra mākslīgos augus, sintētiskos dzīvžogus, mākslīgo zāli un vertikālos dārzus interjera dizaineriem, dizaineriem, viesu mājām, birojiem un dzīvokļiem.

Verdevip ražo savu produkciju tieši laboratorijā Ponteranicā, Bergamo provincē Itālijā, veidojot mākslīgos augus ar rūpīgi izvēlētiem dabīgiem stumbriem visās dabā esošajās botāniskajās šķirnēs.

Mēs izvēlamies novatoriskus, ilgmūžīgus un reālistiskus materiālus, lai mūsu laboratorijā atjaunotu visdažādākās botāniskās īpašības, piešķirot tai kvalitāti, ko ir pelnījis zīmols Made in Italy.

Aizraušanās, kas mūs pavada kopš 1985. gada, nav tikai darbs, bet nepārtrauktas attīstības ceļš - tas ir ļāvis mums izveidot personiskas saites, kas ir pārtapusi ilgstošā sadarbībā un savstarpējas uzticēšanās attiecībās.

Tas viss ir būtiski, lai mēs nodrošinātu, ka mūsu darbs nekad neapstājas!

Izveidojiet savu mākslīgo vertikālo dārzu

Verdevip rada pielāgotus interjera un eksterjera dizaina risinājumus

Verdevip īpaši pielāgoti neticami reālistiski mākslīgie vertikāli dārzi un inteliģenti zaļās skrīninga risinājumi jebkurai iedomājamai telpai (komerciālai vai dzīvojamai) iekšējai un ārējai: sporta zālēm, reģistratūras un birojiem, bāriem, restorāniem, viesnīcām, veikaliem, slimnīcām, balkoniem, penthausiem, privātām telpām un publiskiem dārziem, ēku fasādem, privātmājām.

Piedāvājam dažādu materiālu veidotus vertikālos dārzus, gan izgatavotus no stabilizētiem dabīgiem materiāliem, gan visaugstākās klases sintētisko materiālu augu imitācijas. Verdevip unikālā dažādo augu flīžu dizaini ļauj veidot iespaidīgus liela izmēra dekorus gan birojos, gan uz māju fasādēm vai ēnainās vietās, kur problemātiski izvietot dabīgos augus.

Verdevip dekoratīvā mākslīgais vertikālais dārzs

Izveidojiet savu mākslīgo vertikālo dārzu

Vertikālā ainava ar mākslīgiem augiem no VERDEVIP (Itālija) lieliski izskatās restorāna, viesnīcas, salona vai veikala interjerā. Neprasa aprūpi, nenomirs, un galvenais vizuāli neatšķirams no dzīvas zaļas sienas. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka šādu ainavu veidošanu var drosmīgi izmantot ārā, jo mūsu klimatā ir ļoti grūti izveidot vertikālo ainavu ar dzīviem augiem.

Jūs varat pasūtīt zaļu sienu pēc savām vēlmēm un nepieciešamajiem izmēriem un tā kļūs par ekskluzīvu papildinājumu interjeram vai eksterjeram.

Dekorativa-ziedu-siena-verdevip-2000.jpg

Vertikālais dārzs jūsu mājās vai birojā

Verdevip veido izcilus interjera akcentus!

Vai esi nolēmis iekārtot interjeru? Pievērsiet uzmanību bagātīgajām gleznām, ko radījusi pati daba, un mūsu meistaru prasmīgajām rokām. Ar stabilizētu sūnu un augu palīdzību iespējams izveidot lielisku dzīvojamo sienu bez uzturēšanas. Un šādu sūnu sienu un gleznu vieglums un elegance padara tos par dzīviem šedevriem, izsmalcinātu pieskārienu jebkurā interjerā.

Sienas un gleznas no stabilizētām sūnām un augiem - hipoalerģiskas, izturīgas, neprasa kopšanu, izgatavotas pēc pasūtījuma no plašā augu klāsta. Ražots Itālijā .

Verdevip dekoratīvā mākslīgais vertikālais dārzs

Mākslīgie dzīvžogi

Mūsu dzīvžogi ir veidoti tā, lai tie būtu izturīgi pret saules gaismu. Izmantotais materiāls ir īpaši izstrādāts, lai izturētu krasas temperatūras izmaiņas. Pateicoties tam, materiāls nezaudē savu krāsu vai spīdumu. Tas paliek mīksts uz tausti un neprasa īpašu kopšanu.

Maksligais-zaliens-verdevip-zale-2000.jpg

Augstas kvalitātes mākslīgie dzīvžogi

Verdevip dekoratīvie mākslīgie dzīvžogi

Verdevip mākslīgie dzīvžogi izskatās īsti, ir augstas kvalitātes, modulāri un izturīgi pret UV stariem. Tie laika gaitā paliek nemainīgi, tiem nav nepieciešama apkope, piemēram, apūdeņošana un atzarošana, un tie nepiesaista kukaiņus.

Mūsu sintētiskais dzīvžogs ir lieliska izvēle, lai garantētu balkonu, dārzu, terašu privātumu, vai arī to var vienkārši izmantot dekoratīviem nolūkiem. Verdevip viltotais dzīvžogs izceļas ar augsto kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.

Mēs ražojam un izplatām mākslīgos dzīvžogus starptautiskā mērogā kopš 1985. gada.


Verdevip mākslīgo augu un dekoru paraugi