Premout Zoya akmens flīzes Stagre kolekcija

Atklājiet Verdevip sintētiskos zālienus!

Verdevip ražo augstākās kvalitātes mākslīgo zāli, kas paredzēta dažadiem tās pielietojumiem - mājām, terasēm, dārziem, sporta laukumiem vai baseinu malām. 

Verdevip sintētiskā zāle ir ideāla pretestības un dabiskuma alķīmija: mēs piedāvājam dažādus modeļus un izmērus no 20 mm līdz 55 mm. Mūsu mākslīgā zāle ir sertificēta un augstākās kvalitātes, reālistiska un vienmēr zaļa, ļoti mīksta, piemērota arī bērniem un dzīvniekiem.

Vismodernākā sintētiskā zāle

Mūsu jaunākās paaudzes mākslīgie zālieni garantē īpaši dabisku izskatu laika gaitā.

Atklājiet Verdevip sintētiskos zālienus

Iespēja iegūt unikālu un apskaužamu zālienu tagad patiešām pastāv!

Verdevip sintētiskā zāle ir ideāla pretestības un dabiskuma alķīmija: mēs piedāvājam dažādus modeļus un izmērus no 20 mm līdz 55 mm. Mūsu mākslīgā zāle ir sertificēta un augstākās kvalitātes, reālistiska un vienmēr zaļa, ļoti mīksta, piemērota arī bērniem un dzīvniekiem.

Maksligais-zaliens-verdevip-zale-2000.jpg

VERDEVIP MĀKSLĪGAIS ZĀLIENS

Verdevip dekoratīvā mākslīgais zāliens

Verdevip sintētiskā zāle un mākslīgie zālieni ir piemēroti vairākām vajadzībām, piemēram, dārzos, terasēs un rotaļu zonās. Verdevip sintētiskais zāliens vienmēr ir ļoti zaļš, izturīgs pret nomīdīšanu, bez nezālēm, īpaši piemērots bērniem un ražots no netoksiskiem materiāliem. Tā kā sintētiskā kūdra ir ļoti drenējoša, tā ātri izžūst un nerada nekādu netīrību. Tas nav jālaista vai jāpļauj, tādējādi ietaupot laiku un naudu. Uzstādīšana ir ļoti vienkārša, un viltotās zāles ruļļus var uzstādīt arī klients tieši bez īpašām prasmēm. Mūsu sintētiskās zāles blīvums padara to pašpietiekamu. Mūsu sintētiskajam zālienam nav nepieciešamas smiltis aizpildīšanai, jo pušķi ir ļoti biezi un tāpēc nepastāv skrāpējumu risks nejaušas kritiena gadījumā. Mūsu sintētiskā zāle ir augstākās kvalitātes, izturīga pret UV stariem, izturīga pret uguni, ķīmiskām vielām un zemu temperatūru līdz -40°C. Tāpat kā jebkurš mākslīgais zāliens, arī zāliens ir jādezinficē, izmantojot kādu no mūsu īpašajiem produktiem.


Portofino Bi-Color 35 mm māksligais zāliens

Verdevip Portofino Bi-Color 35 mm sintētiskā zāle
Verdevip Portofino Bi-Color 35 mm sintētiskā zāle
Verdevip Portofino Bi-Color sintētiskajā zāle sastāv no 6 zaļām un brūnas krāsas toņu pavadieniem. Portofino zāliens ir augstas kvalitātes mākslīgais zāliens: tā augstais blīvums piešķir produktam neparastu maigumu. Piemērots dārziem, terasēm, sabiedriskām vietām, restorāniem, bāriem, diskotēkām, kā arī lieliski piemērots peldbaseinu malām, ņemot vērā tā augsto izturību pret hloru un sāli.
 Augstums 35 mm, kopējais svars 2 710 g/m2, PE+PP monopavedienu audums, osmoze 26-30 litri/minūtē uz m2, 18900 kušķi/m2. UV izturīgs, higiēnisks un netoksisks, piemērots arī bērniem. CE atbilstības deklarācija (atsauce ZA – EN 14041).

Nulles apkopes, drenāžas virsma: pēc lietus ātri izžūst un netīrās. Mūsu Portofino Multi-Shape zāliens piedāvā perfektu dimanta formas, C formas un D formas dziju kombināciju, kas padara mākslīgo zāli īpaši izturīgu un piešķir tai dabisku izskatu. Diamond-Shape stieples izmantošana ir pavisam nesena inovācija: tas ir spēcīgākais un izturīgākais modelis. Zāles asmeņi, kas pēc izskata un sajūtas ir identiski dabiskās zāles asmeņiem, nodrošina drošību un komfortu. C formas dzijām ir augsta izturība pret nomīdīšanu un ideāla izturība, un tās ļauj mākslīgajai zālei atgriezties vertikālā stāvoklī pat tad, ja tā tiek pakļauta ievērojamam spiedienam. D-Shape vītnes piedāvā izcilu izturību un nesalīdzināmu elastību, kā arī izcilu stabilitāti, kas nodrošina perfekta vertikālā stāvokļa saglabāšanu.

Venezia 30 mm mākslīgais zāliens

Verdevip Portofino Bi-Color 35 mm sintētiskā zāle
Verdevip Venezia 30 mm mākslīgais zāliens
Veredvip 30 mm Venezia zāliens ir augstas kvalitātes sintētiskais zāliens - tā augstais blīvums piešķir produktam neparastu maigumu. Piemērots dārziem, terasēm, sabiedriskām vietām, restorāniem, bāriem, diskotēkām, kā arī lieliski piemērots peldbaseinu malām, ņemot vērā tā augsto izturību pret hloru un sāli. Augstums 30 mm (+/-1,5), kopējais svars 2 600 g/m2, PE+PP monopavedienu audums, osmoze 26-30 litri/minūtē uz m2, 15750 kušķi/m2. UV izturīgs, higiēnisks un netoksisks, piemērots arī bērniem. CE atbilstības deklarācija (atsauce ZA – EN 14041). 

Nulles apkopes, drenāžas virsma: pēc lietus ātri izžūst un netīrās. Kad klājat savu mākslīgo zāli, apskatiet to uzmanīgi! Mūsu Venezia Spine-Shape vītne lieliski atdarina dabu. Tāpat kā īstai zālei, šķiedrai ir mugurkaula formas struktūra un izturīgs kodols, paša asmens "mugurkauls", kas ļauj zāles asmeņiem pēc uzkāpšanas atgriezties vertikālā stāvoklī. Turklāt Spine-Shape stieples centrā ir caurums, kas ļauj siltumam izplūst, tādējādi ļaujot jūsu mākslīgajai zālei palikt vēsākai zem saules. 

Rezultāts ir neticami izturīgs un reālistisks zāliens.

Capri 40 mm mākslīgais zāliens

Verdevip Capri 40mm sintētiskā zāle
Verdevip Capri 40mm sintētiskā zāle
Verdevip 40 mm Capri sintētiskais zāliens ir zāliens ar augstu blīvumu, kas nodrošina produktam labu mīkstumu. Piemērots dārziem, terasēm, sabiedriskām vietām, restorāniem, bāriem, diskotēkām, kā arī lieliski piemērots peldbaseinu malām, ņemot vērā tā augsto izturību pret hloru un sāli. 
 
Augstums 40 mm (+/-1,5), kopējais svars 2463 g/m2, PE+PP monopavedienu audums, osmoze 26-30 litri/minūtē uz m2, 25200 kušķi/m2. UV izturīgs, higiēnisks un netoksisks, piemērots arī bērniem. Nulles apkopes, drenāžas virsma: pēc lietus ātri izžūst un netīrās. Mūsu Capri C-Shape zāliens ir īpaši izstrādāts, lai piedāvātu vislabāko atjaunošanos pēc darbībām, kas saistītas ar ievērojamu spiedienu. Capri zālienam ir pārsteidzoša izturība, lieliska noturība, izcils reālisms, augsta veiktspēja. Un, ja meklējat vēsāku zālienu, mūsu C formas stieple ir labākā izvēle, jo, pateicoties tās nelīdzenajai virsmai, saule to viegli nepārvar, bet dabiski samazina zāles virsmas temperatūru, novirzot UV starus. stari no īsākajām cirtainajām šķiedrām, kur tiek uztverts siltums.

Verdevip mākslīgās zāles paraugu galerija